Utworzono:

31.10.2014

KONIEC MECZU...

Łokietek PETROKAN Brześć Kujawski 5:0 Dąb Barcin

90' - druga żółta dla Kubiaka. Łokietek osłabiony dwoma zawodnikami.

88' - Kubiak sam na sam i jest już 5:0 dla Łokietka. Brześć nadal liderem V ligi okręgowej.

86' - Dąb Barcin przed wielką szansą na strzelenie bramki honorowej. Piłka o centymetry mija lewy słupek bramki.

84'- GOOOOOOOLLLLL!!! Dariusz Kostuniak na 4:0.

82' - źle zorganizowany zespół Dębu Barcin nie wykorzystuje szansy z rzutu rożnego.

80' - GOOOOOOOOOLLLL!! Dariusz Kostuniak po pięknym zagraniu Huberta Szymczaka podwyższa wynik spotkania na 3:0. Już tylko cud może odebrać Łokietkowi trzy punkty.

75' - wolny dla Łokietka, Abbott wrzuca w pole karne, Radosław Śmiałek uderza niecelnie głową.

73' - za Mariusza Kowalskiego wchodzi Dariusz Kostuniak.

70' - schodzi Jakub Zalewski, wchodzi Rafał Śmiałek.

65' - zmiana w Łokietku, za Radosława Popielińskiego wchodzi Przemysław Łykowski.

63' - zamieszanie w polu karnym, Billy Abbott blisko strzelenia trzeciej bramki, rożny dla Łokietka.

55' - żółta kartka dla zawodnika gości. Sędzia po pierwszej połowie był pobłażliwy dla obu zespołów, natomiast w drugiej pragnie obdarować kartkami obie drużyny. Panie Sędzio to nie święta.

53' - druga żółta kartka dla Pałczyńskiego, zawodnik z Brześcia opuszcza boisko.

51'- żółta kartka za dyskusje dla zawodnika gości: Jakuba Jankowskiego.

50' - żółtka kartka dla zawodnika Gości: Łukasza Kaśkowa.

48' - żółta kartka dla Dawida Kubiaka.

46' - ROZPOCZYNAMY DRUGĄ CZĘŚĆ SPOTKANIA. Łokietek wygrywa 2-0 po dwóch bramkach Billego Abbotta.

45' - KONIEC PIERWSZEJ CZĘŚCI SPOTKANIA. ZAPRASZAMY PO PRZERWIE

39' - GOOOOOOLLLLL!!!! Billy Abbott ze środka pola karnego

38; - faulowany Szymczak, rzut wolny dla Łokietka z narożnika pola karnego. Wykonuje Abbott jednak prosto w ręce bramkarza Gości

35' -  niecelny strzał Gości, wysoko ponad bramką Łokietka

31' - fauluje Pałczyński i sędzia pokazuje żółtą kartkę

29' - w doskonałej okazji znalazł się Kowalski (GKS) jednak znów prsto w bramkarza Gości

27' - groźnie pod bramką Łokietka jednak dobrze w bramce Jakub Stawicki

25' - rzut wolny dla Łokietka z okolicy 19 metra, do piłki podchodzi Abbott strzela na bramkę, bramkarz piąstkuje...

21' - rzut wolny dla Łokietka, po faulu na Hubercie, kombinacyjne rozegranie, w świetnej okazji znalazł się Kowalski jednak uderza w bramkarza Gości.

19' - rzut wolny dla Gości z 30 m, z trudem broni bramkarz Łokietka

16' - nieporozumienie między Zalewskim a Kubiakiem - rożny dla Dębu - piłka mija pole karne. Stawicki od bramki

15' - uderza Radek Popieliński z 15 metra, strzał okazał się za słaby

13' - brutalny faul Radosława Kończala, sędzia jedynie pouczył zawodnika - bez kartki

9' - rzut rożny dla Łokietka. Piłkę wrzuca Billy Abbott.

6' - na bramkę Gospodarzy uderza Jakub Trześniewski. Piłka mija bramkę z prawej strony.

5' - w doskonałej sytuacji do strzelenia bramki znajdował się Hubert Szymczak

3' - GOOOOOOOLLLL!!!!!
Hubert Szymczak dośrodkowuje w pole karne z lewej strony, uderza Popieliński, dobbija Billy Abbott. Łokietek prowadzi 1-0.

Strona nie odświeża się automatycznie. W celu odświeżenia strony 'od czasu do czasu" wciśnij klawisz F5.