Widzów: 160 Sędziowie: Maciej Lanckowski Andrzej Keński

Autor:

Rafał Tomalaa

Utworzono:

11.04.2016

Niestety przegrywamy na własnym boisku z liderem V ligi Unią Janikowo 0:3 (0:1). Od samego początku było widać jakość gości. Dominowali od pierwszego do ostatniego gwizdka. Nasi zawodnicy próbowali się odgryzać ale nic z tego nie wynikało. W pierwszej połowie świetnie spisywał się nasz bramkarz Tomasz Zieliński, który bronił jak w transie odbijając każdą piłkę lecącą w światło bramki. W 30 minucie padł pierwszy gol dla Unii. Dominik Jelonek dostał świetną piłkę wzdłuż bramki i z 3 metrów wpakował ją do siatki. Nasz bramkarz nie miał żadnych szans w tej sytuacji. Do przerwy 0:1. Na kolejną bramkę musieliśmy czekać do 80 minuty. Nasi zawodnicy odsłonili się chcąc zdobyć bramkę wyrównującą a goście rozegrali kapitalną kontrę. Idealną prostopadłą piłkę dostał Dariusz Lewandowski i wyszedł sam na sam z naszym bramkarzem. Nie dał mu żadnych szans, pewny strzał i mieliśmy 0:2. W 83 minucie kolejna kontra Unii, faulem musiał ratować się Karol Jurgielski i sędzia wskazał na wapno. Była to troszkę kontrowersyjna decyzja, gdyż Karol był wcześniej trzymany przez napastnika gości. Do jedenastki podszedł Maciej Sirko. Tomek wyczuł zamiary strzelającego, ale nie zdołał odbić precyzyjnego strzału po ziemi. Podsumowując goście z Janikowa zdecydowanie zasłużyli na zwycięstwo. Musimy jednak podziękować naszym zawodnikom za walkę i zaangażowanie w tym meczu ! Na największe słowa pochwały zasłużył nasz goalkeeper, który raz za razem bronił strzały gości i wygrywał z nimi sytuacje sam na sam. A już w najbliższą sobotę tj. 16.04.2016r. zapraszamy na derbowe spotkanie pod Tężniami z miejscowym Zdrojem Ciechocinek. Początek tego meczu o godz. 16:00 !!! Zapraszamy !!!