zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
1:2
Mień Lipno
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
1:0
Start Radziejów
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
3:0*
Goplania Inowrocław
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:1
Kujawy Markowice
Sadownik Waganiec
3:1
Kujawiak Kowal
Łokietek Brześć Kujawski
2:4
Noteć Gębice
Dąb Barcin
0:0
Szubinianka Szubin
Lider Włocławek
1:2
Zdrój Ciechocinek
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Goplania Inowrocław
1:2
Sadownik Waganiec
Łokietek Brześć Kujawski
1:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Lider Włocławek
3:1
Dąb Barcin
Kujawy Markowice
1:1
GKS Baruchowo
Szubinianka Szubin
3:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Mień Lipno
2:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kujawiak Kowal
2:2
Noteć Gębice
Zdrój Ciechocinek
1:2
Start Radziejów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
5:1
Kujawy Markowice
GKS Baruchowo
4:1
Łokietek Brześć Kujawski
Sparta Janowiec Wielkopolski
3:1
Kujawiak Kowal
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1:1
Lider Włocławek
Sadownik Waganiec
2:2
Szubinianka Szubin
Mień Lipno
3:0
Start Radziejów
Noteć Gębice
1:2
Goplania Inowrocław
Dąb Barcin
0:1
Zdrój Ciechocinek
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
1:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Lider Włocławek
2:4
Sadownik Waganiec
Goplania Inowrocław
1:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kujawiak Kowal
4:0
GKS Baruchowo
Kujawy Markowice
5:0
Start Radziejów
Szubinianka Szubin
3:0
Noteć Gębice
Zdrój Ciechocinek
0:0
Mień Lipno
Dąb Barcin
7:2
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Waganiec
0:1
Dąb Barcin
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
5:2
Kujawiak Kowal
Łokietek Brześć Kujawski
1:2
Start Radziejów
GKS Baruchowo
2:1
Goplania Inowrocław
Mień Lipno
2:2
Kujawy Markowice
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:1
Szubinianka Szubin
Noteć Gębice
1:3
Lider Włocławek
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:1
Zdrój Ciechocinek
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
1:3
Sparta Janowiec Wielkopolski
Łokietek Brześć Kujawski
8:3
Mień Lipno
Dąb Barcin
3:1
Noteć Gębice
Goplania Inowrocław
2:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Szubinianka Szubin
0:0
GKS Baruchowo
Zdrój Ciechocinek
1:0
Kujawy Markowice
Kujawiak Kowal
0:4
Start Radziejów
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
3:1
Sadownik Waganiec
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Waganiec
2:1
Zdrój Ciechocinek
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:3
Szubinianka Szubin
GKS Baruchowo
1:1
Lider Włocławek
Start Radziejów
3:0
Goplania Inowrocław
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:1
Dąb Barcin
Mień Lipno
1:0
Kujawiak Kowal
Kujawy Markowice
1:3
Łokietek Brześć Kujawski
Noteć Gębice
2:3
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
3:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Sadownik Waganiec
5:3
Noteć Gębice
Goplania Inowrocław
5:0
Mień Lipno
Dąb Barcin
0:2
GKS Baruchowo
Szubinianka Szubin
0:3
Start Radziejów
Zdrój Ciechocinek
2:4
Łokietek Brześć Kujawski
Kujawiak Kowal
3:1
Kujawy Markowice
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
6:2
Kujawiak Kowal
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
2:1
Dąb Barcin
GKS Baruchowo
4:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Start Radziejów
1:0
Lider Włocławek
Sparta Janowiec Wielkopolski
4:3
Sadownik Waganiec
Mień Lipno
5:1
Szubinianka Szubin
Kujawy Markowice
5:1
Goplania Inowrocław
Noteć Gębice
4:1
Zdrój Ciechocinek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
2:2
Mień Lipno
Sadownik Waganiec
2:1
GKS Baruchowo
Dąb Barcin
0:4
Start Radziejów
Zdrój Ciechocinek
0:0
Kujawiak Kowal
Szubinianka Szubin
3:0
Kujawy Markowice
Goplania Inowrocław
0:3*
Łokietek Brześć Kujawski
Noteć Gębice
3:2
Sparta Janowiec Wielkopolski
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
1:1
Sadownik Waganiec
Łokietek Brześć Kujawski
1:1
Szubinianka Szubin
GKS Baruchowo
3:1
Noteć Gębice
Start Radziejów
0:3
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:2
Zdrój Ciechocinek
Kujawy Markowice
3:1
Lider Włocławek
Mień Lipno
2:3
Dąb Barcin
Kujawiak Kowal
3:0
Goplania Inowrocław
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
1:6
Łokietek Brześć Kujawski
Sadownik Waganiec
2:1
Start Radziejów
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:2
GKS Baruchowo
Dąb Barcin
3:1
Kujawy Markowice
Szubinianka Szubin
3:3
Kujawiak Kowal
Zdrój Ciechocinek
1:0
Goplania Inowrocław
Noteć Gębice
0:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1:1
Mień Lipno
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
5:0
Dąb Barcin
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
2:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
GKS Baruchowo
7:2
Zdrój Ciechocinek
Kujawiak Kowal
2:0
Lider Włocławek
Kujawy Markowice
3:2
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Goplania Inowrocław
0:2
Szubinianka Szubin
Start Radziejów
2:1
Noteć Gębice
Mień Lipno
2:5
Sadownik Waganiec
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Waganiec
5:2
Kujawy Markowice
Lider Włocławek
0:2
Goplania Inowrocław
GKS Baruchowo
2:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Sparta Janowiec Wielkopolski
0:3
Start Radziejów
Dąb Barcin
0:3
Kujawiak Kowal
Zdrój Ciechocinek
1:2
Szubinianka Szubin
Noteć Gębice
2:0
Mień Lipno
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1:5
Łokietek Brześć Kujawski
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
2:2
Sadownik Waganiec
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
4:0
Zdrój Ciechocinek
Start Radziejów
2:3
GKS Baruchowo
Kujawiak Kowal
4:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawy Markowice
2:2
Noteć Gębice
Szubinianka Szubin
1:0
Lider Włocławek
Mień Lipno
3:3
Sparta Janowiec Wielkopolski
Goplania Inowrocław
2:1
Dąb Barcin
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
5:1
Noteć Gębice
Start Radziejów
1:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kujawy Markowice
4:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
Szubinianka Szubin
5:2
Dąb Barcin
Zdrój Ciechocinek
3:0
Lider Włocławek
Mień Lipno
1:3
GKS Baruchowo
Kujawiak Kowal
1:1
Sadownik Waganiec
Goplania Inowrocław
2:4
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Radziejów
1:1
Zdrój Ciechocinek
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
1:0
Mień Lipno
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:1
Szubinianka Szubin
Dąb Barcin
3:2
Lider Włocławek
Noteć Gębice
2:0
Kujawiak Kowal
GKS Baruchowo
1:2
Kujawy Markowice
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:1
Łokietek Brześć Kujawski
Sadownik Waganiec
5:0
Goplania Inowrocław
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
1:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Zdrój Ciechocinek
0:0
Dąb Barcin
Goplania Inowrocław
1:2
Noteć Gębice
Szubinianka Szubin
3:0
Sadownik Waganiec
Kujawy Markowice
0:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Łokietek Brześć Kujawski
5:1
GKS Baruchowo
Start Radziejów
0:0
Mień Lipno
Kujawiak Kowal
1:2
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Radziejów
2:0
Kujawy Markowice
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:2
Dąb Barcin
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
2:4
Łokietek Brześć Kujawski
GKS Baruchowo
0:3*
Kujawiak Kowal
Sadownik Waganiec
4:1
Lider Włocławek
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:0
Goplania Inowrocław
Mień Lipno
0:1
Zdrój Ciechocinek
Noteć Gębice
2:1
Szubinianka Szubin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
1:2
Noteć Gębice
Łokietek Brześć Kujawski
0:0
Start Radziejów
Goplania Inowrocław
2:1
GKS Baruchowo
Kujawy Markowice
0:1
Mień Lipno
Dąb Barcin
5:1
Sadownik Waganiec
Szubinianka Szubin
3:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Zdrój Ciechocinek
1:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawiak Kowal
2:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Mień Lipno
2:0
Łokietek Brześć Kujawski
Start Radziejów
1:1
Kujawiak Kowal
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:4
Goplania Inowrocław
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:3
Lider Włocławek
Sadownik Waganiec
3:3
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawy Markowice
3:0
Zdrój Ciechocinek
GKS Baruchowo
1:2
Szubinianka Szubin
Noteć Gębice
2:0
Dąb Barcin
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
2:1
GKS Baruchowo
Zdrój Ciechocinek
1:2
Sadownik Waganiec
Łokietek Brześć Kujawski
6:2
Kujawy Markowice
Goplania Inowrocław
1:2
Start Radziejów
Dąb Barcin
0:3
Sparta Janowiec Wielkopolski
Szubinianka Szubin
2:2
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Kujawiak Kowal
1:0
Mień Lipno
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
3:1
Noteć Gębice
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Mień Lipno
2:0
Goplania Inowrocław
GKS Baruchowo
2:1
Dąb Barcin
Łokietek Brześć Kujawski
3:1
Zdrój Ciechocinek
Start Radziejów
2:1
Szubinianka Szubin
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
2:4
Lider Włocławek
Sparta Janowiec Wielkopolski
4:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawy Markowice
3:4
Kujawiak Kowal
Noteć Gębice
1:2
Sadownik Waganiec
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
3:0
Start Radziejów
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
4:3
GKS Baruchowo
Sadownik Waganiec
1:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
Goplania Inowrocław
3:1
Kujawy Markowice
Kujawiak Kowal
2:3
Łokietek Brześć Kujawski
Dąb Barcin
1:1
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Szubinianka Szubin
0:1
Mień Lipno
Zdrój Ciechocinek
1:2
Noteć Gębice
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Łokietek Brześć Kujawski
2:1
Goplania Inowrocław
Start Radziejów
1:2
Dąb Barcin
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:2
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:2
Noteć Gębice
Kujawiak Kowal
1:1
Zdrój Ciechocinek
Kujawy Markowice
1:2
Szubinianka Szubin
Mień Lipno
3:1
Lider Włocławek
GKS Baruchowo
3:3
Sadownik Waganiec
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Sadownik Waganiec
2:0
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Lider Włocławek
6:1
Kujawy Markowice
Goplania Inowrocław
2:3
Kujawiak Kowal
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:2
Start Radziejów
Dąb Barcin
0:0
Mień Lipno
Szubinianka Szubin
4:3
Łokietek Brześć Kujawski
Zdrój Ciechocinek
0:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Noteć Gębice
1:1
GKS Baruchowo
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
0:4
Noteć Gębice
Łokietek Brześć Kujawski
2:2
Lider Włocławek
GKS Baruchowo
2:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Start Radziejów
1:0
Sadownik Waganiec
Goplania Inowrocław
0:3*
Zdrój Ciechocinek
Kujawiak Kowal
2:2
Szubinianka Szubin
Kujawy Markowice
1:0
Dąb Barcin
Mień Lipno
2:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:3
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Zdrój Ciechocinek
1:0
GKS Baruchowo
Sadownik Waganiec
1:5
Mień Lipno
Noteć Gębice
0:0
Start Radziejów
Dąb Barcin
2:2
Łokietek Brześć Kujawski
Szubinianka Szubin
6:0
Goplania Inowrocław
Lider Włocławek
7:2
Kujawiak Kowal
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
4:0
Kujawy Markowice
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
3:1
GKS Baruchowo
Start Radziejów
2:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Goplania Inowrocław
0:3*
Lider Włocławek
Kujawiak Kowal
6:3
Dąb Barcin
Szubinianka Szubin
5:1
Zdrój Ciechocinek
Mień Lipno
2:0
Noteć Gębice
Łokietek Brześć Kujawski
4:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawy Markowice
0:5
Sadownik Waganiec
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
1:1
Start Radziejów
Lider Włocławek
3:4
Szubinianka Szubin
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:1
Mień Lipno
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:1
Kujawiak Kowal
Dąb Barcin
2:1
Goplania Inowrocław
Zdrój Ciechocinek
0:3*
Brzysko-Rol Brzyskorzystewko
Noteć Gębice
3:0*
Kujawy Markowice
Sadownik Waganiec
3:0
Łokietek Brześć Kujawski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij