Baruchowo pokonane!

Kujawiak wygrywa ligowe derby z GKS Baruchowo 1:0 bramke na wagę 3 pkt zdobywa nowy zawodnik Kujawiaka Witalij Shvets w 89 minucie spotkania, to pierwsze tej wiosny i nie zwykle ważne punkty potrzebne naszej drużynie do utrzymania w V lidze!

W sobotę o godzinie 14:00 na stadionie w Baruchowie spotkali się rywale zza miedzy, GKS Baruchowo - MGKS Kujawiak Lumac Kowal. Od pierwszych minut wyrównana gra obu drużyn. Kibice z Kowala głośnym dopingiem, wspierali swoich piłkarzy. Kujawiak z minuty na minute co raz groźniej atakował bramke byłego bramkarza naszego klubu Adriana Kunickiego dobrą sytuacje przed przerwa zmarnował Adrian Ogłodziński, nie można zapominać o sytuacjach które stworzyła drużyna gospodarzy nasz zespół ratował z opresji Bartek Szablewski który rozgrywał tego dnia bardzo dobre zawody.Do przerwy 0:0

W drugiej części gry na boisku pojawił się nowy nabytek Kowalskiej drużyny 25 letni Witalij Shvets grający na pozycji napastnika. Druga połowa to przewaga GKS-u a nasza drużyna miała sporo szczęścia że nie przegrywała pomocnik gospodarzy marnuje sytuacje sam na sam z Bartkiem Szablewskim a w kolejnej akcji nie potrafił "dołożyć nogi" do niemalże pustej bramki Kujawiaka! Nie wykorzystane sytuacje lubią się mścića dowód na to mamy w 88 minucie meczu bramkę strzela Vitali Shvetes i to Kujawiak wraca z 3 pkt do Kowala po derbowym spotkaniu z GKS!!
Jest to pierwsze wygrane spotkanie Kujawiaka na stadionie w Baruchowie!

Skład KK: Bartłomiej Szablewski - Mateusz Jakubowski, Daniel Kowalski, Kamil Malinowski, Mikolaj Jakubowski - Michał Dziedzic-Kaminski, Dawid Kwiatkowski - Adrian Oglodzinski, Witold Jakubowski, Karol Urbanski - Bartosz Śmigiel.

na zmiany weszli : Vitalij Shvetes, Kamil Brzeziński i Szymon Ozimek