Cenne trzy punkty w Janowcu Wielkopolskim !!

W sobotnie  południe , gracze Kujawiaka Lumac Kowal , udali sie na bardzo daleki wyjazd do Janowca Wielkopolskiego , na mecz z miejscową Spartą.Kujawiak jechał w roli faworyta , ale to Sparta była gospodarzem i przed meczem nie było pewne ,kto wyjdzie z tego pojedynku wygrany.

Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla Kowalan. W 4 minucie Bartek Śmigiel otwiera wynik spotkania , i to Kujawiak od początku meczu bardzo dobrze wszedł do gry , dodając pewności siebie. W 26 minucie spotkania ,Dawid Kwiatkowski podwyższa wynik spotkania. W 82 mincie gospodarze strzelają bramkę kontaktową za sprawą Pawła Kadłubowicza. Na odpowiedz nie trzeba było długo czekać. W 88 minucie, dobrze dysponujący ostatnio formą strzelecką, Mateusz Jakubowski strzela bramkę na 3:1 . Gospodarze nie poddali się i do ostatnego gwizdka sędziego walczyli o chociażby punkt. W doliczonym czasie gry piłkarz Sparty , Mateusz Głowski strzela bramke, ale to nic nie daję , ponieważ sędzia chwilę poźniej kónczy mecz i Kujawiak śmiało możę dopisać sobie trzy punkty!

Po XXI kolejkach Kujawiak LUMAC Kowal plasuję się na trzecim miejscu w tabeli , mając na swoim koncie 41 punktów.Do drugiego Gopła Kruszwicy traci 7 oczek a do liderującej Unii Janikowo aż 12  . ;)

Za tydzień Kujawiak Lumac Kowal podejmie u siebie Victorie Smólnik która obecnie znajduję sie na samym końcu tabeli i jest kandytadem do spadku .