Cenne trzy punkty w Janowcu Wielkopolskim !!

Cenne trzy punkty w Janowcu Wielkopolskim !!

W sobotnie  południe , gracze Kujawiaka Lumac Kowal , udali sie na bardzo daleki wyjazd do Janowca Wielkopolskiego , na mecz z miejscową Spartą.Kujawiak jechał w roli faworyta , ale to Sparta była gospodarzem i przed meczem nie było pewne ,kto wyjdzie z tego pojedynku wygrany. 

Mecz bardzo dobrze rozpoczął się dla Kowalan. W 4 minucie Bartek Śmigiel otwiera wynik spotkania , i to Kujawiak od początku meczu bardzo dobrze wszedł do gry , dodając pewności siebie. W 26 minucie spotkania ,Dawid Kwiatkowski podwyższa wynik spotkania. W 82 mincie gospodarze strzelają bramkę kontaktową za sprawą Pawła Kadłubowicza. Na odpowiedz nie trzeba było długo czekać. W 88 minucie, dobrze dysponujący ostatnio formą strzelecką, Mateusz Jakubowski strzela bramkę na 3:1 . Gospodarze nie poddali się i do ostatnego gwizdka sędziego walczyli o chociażby punkt. W doliczonym czasie gry piłkarz Sparty , Mateusz Głowski strzela bramke, ale to nic nie daję , ponieważ sędzia chwilę poźniej kónczy mecz i Kujawiak śmiało możę dopisać sobie trzy punkty!

Po XXI kolejkach Kujawiak LUMAC Kowal plasuję się na trzecim miejscu w tabeli , mając na swoim koncie 41 punktów.Do drugiego Gopła Kruszwicy traci 7 oczek a do liderującej Unii Janikowo aż 12  . ;)

Za tydzień Kujawiak Lumac Kowal podejmie u siebie Victorie Smólnik która obecnie znajduję sie na samym końcu tabeli i jest kandytadem do spadku . 

Wyniki XII kolejki : 

Start Radziejów 0-2 Gopło Kruszwica
Dąb Barcin 1-2 GKS Baruchowo
LTP Lubanie 2-2 Szubinianka Szubin
Victoria Smólnik 0-9 Lider Włocławek
Sparta Janowiec Wielkopolski 2-3 Kujawiak Kowal
Zdrój Ciechocinek 3-2 Wzgórze Raciążek
Unia Janikowo 2-0 Mień Lipno
Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2-1 Noteć Gębice

Komentarze

Dodaj komentarz
  • Adalos napisał
    Cały czas Tęcza Topólka poszukuje zespołów chętnych do rozegrania spotkań kontrolnych. W sprawie ewentualnych gier, zainteresowane kluby proszone są o kontakt z trenerem zespołu Robertem Siwińskim pod numerem tel. - 603 716 877. (http://gkstecza.futbolowo.pl)

do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości