Dziewięć goli na stadionie w Kowalu !

Dziewięć trafień w Kowalu na stadionie miejskim przy Dobiegniewskiej Kujawiak pokonuje Dąb Barcin 6:3 !

Bramki dla naszego zespołu strzelali Dawid Kwiatkowski 2, Mateusz Jakubowski 2, Daniel Kowalski oraz Kamil Brzeziński

Od początku spotkania to Kujawiak przejął inicjatywę w tym spotkaniu, i pewnie prowadził gre na połowie drużyny z Barcina, pierwsza bramka to strzał Dawida Kwiatkowskiego po drodze piłka obija się od pleców obrońcy jednak na tyle szczęśliwie dla naszego zespołu, że wpada do bramki kompletnie myląc bramkarza przyjezdnych. Nasi piłkarze bramkę zadedykowali Szymonowi Gawłowskiemu któremu kilka minut wcześniej urodził się Syn :). Kolejne minuty to prowadzenie gry przez Kowalska drużynę groźne strzały oddawali m.in. Adrian Ogłodziński oraz Piotr Nowak ale piłka nie znajdowała drogi do bramki. 31 minuta i mamy drugie trafienie dla naszego zespołu tym razem w roli podającego Dawid Kwiatkowski a swoją pierwszą bramkę w seniorskiej piłce zdobywa Kamil Brzeziński. Kujawiak idzie za ciosem i nie odpuszcza rywalom z Barcina chcąc dobić rywala przed przerwą, ta sztuka udaje się naszemu grającemu trenerowi który w 45 minucie podwyższa prowadzenie na 3:0.

W drugiej części gry ponownie Kujawiak strzela bramkę tym razem Mateusz Jakubowski kończy akcję zespołową i w długi róg pokonuje bezradnego bramkarza gości.W 52 minucie swojego gola zdobywa także Daniel Kowalski który ładne dośrodkowanie Witka Jakubowskiego zamienia na bramkę strzałem głową 5:0!
Kiedy wydawało się, że jest po meczu goście z Barcina przebudzili się i w odstępie 10 minut tracimy 3 gole i robi się już tylko 5:3, jednak na trzy gole gości Kujawiak odpowiada a najlepszy możliwy sposób, po raz kolejny dobrze w polu karnym znajduje się Mateusz Jakubowski i pewnie wykorzystuje podanie od Witka tym samym przypieczętowuje wysokie zwycięstwo w dzisiejszym spotkaniu 6:3. Do końca spotkania żadna z drużyn nie forsuje już tempa mając na uwadze trudne warunki atmosferyczne panujące na stadionie miejskim w Kowalu.