Kujawiak Kowal - Zdrój Ciechocinek 2:6 ...

W Niedzielę 10 kwietnia , na stadionie w Kowalu spotkały się ekipy z górnej częsci tabeli. Piąty w Tabeli Zdrój Ciechocinek i czwarty Kujawiak Kowal , który wsystąpił w roli gospodarza.Faworyta w tym meczu nie było ponieważ obie drużyny dobrze radziły sobie w rundzie wiosennej .
Pierwsze minuty spotkania , wyrównana walka w środku boiska. W 28 minucie, Szymon Gawłowski fauluje przed polem karnym , napastnika gości.Do piłki podchodzi Daniel Matuszak , piłkarz Zdroju i przepięknym strzałem z rzutu wolnego strzela pierwszą bramkę dla Gości.Kujawiak rzucił się do odrabiania strat.Nie musieliśmy długo czekać na wyrówanie,Zamieszanie w polu karnym wykorzystał Mateusz Jakubowski , który mocnym strzałem pod poprzeczkę pokonał bramkarza 1-1!.Piłkarze Kowala, dostali skrzydeł i już dwie minuty póżniej Dawid Kwiatkowski wrzuca piłke w pole karne , a tam znowu znajduję sie Mateusz Jakubowski i pięknym wolejem pokonuje goalkipera z Ciechocinka 2-1!Gra Kowalan poprawiła sie nie do poznania,przed przerwą bramkę strzelić mógł jeszcze Bartek Smigiel , Vitalij Shvets. Na przerwę zeszliśmy z jedno bramkowym prowadzeniem . Pełni optymizmu zaczeliśmy drugą połowę...
Gra Kujawiaka nie układała się, a do głosu dochodzili goście z Ciechocinka.Juz w 50 minucie Angelo Sławski strzela bramke wyrównującą.A dwadzieścia minut poznej , ten sam zawodnik , z ostrego kąta strzela bramke na 3-2. Trzy minuty póżniej Sławski wykorzystuje błąd Kamila Malinowskiego i strzela klasycznego Hat-Tricka , dobijając gospodarzy... . w 80 i 83 minucie , Kowal dostaje ciosy kończące , od Marcina Majchrzaka i drugiej bramce Matuszaka...
Zdarzają sie i takie mecze, ale trzeba wspierać chłopaków i kibicować do końca, nie tylko gdy wygrywamy!

Skład: Szablewski-Malinowski,Gawłowski,Suchomski,Zasada-Jakubowski Mateusz,Kwiatkowski, Jakubowski Witek,Shvets,Borowicz,Śmigiel

Ławka: Frank,Wrześniak ,Dziedzic-Kamiński ,Urbański,Ozimek,Jakubowski Mikołaj, Jakubowski Robert

Kujawiak po wczorajszej porażce plasuje sie na czwartym miejscu w tabeli mając na koncie 38 punktów.
Za tydzień Ekipa Kowala,uda sie na bardzo daleki wyjazd do Janowca Wielkopolskiego , na mecz z miejscową Spartą ,która jest dziesiątą drużyną w ligowej tabeli.Mecz rozpocznie się o