Kujawiak LUMAC Kowal-Victoria Smólnik 21.kolejka!!!

Już Jutro o godzinie 16, na stadionie w Kowalu , odbędą się Derby , pomiędzy drużyną Kujawiaka LUMAC Kowal , a Victorią Smólnik!!!!.Drużyna z Kowala po wygranej w zeszłej kolejce, na trudnym terenie w Janowcu (3:2 ze Spartą) plasuje sie na 3 miejscu w tabeli, mając na koncie 41 oczek.Drużyna Victorii ,obecnie nie jest w najlepszej formie i zamyka tabelę ligi z dwunastoma punktami , i jest kandydatem do spadku.W rudndzie jesiennej , Kujawiak pokonał Smólnik 5:1.
Serdecznie Zapraszamy na mecz!!!!

Pozostałe mecze 21 kolejki:
Gopło Kruszwica - Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Noteć Gębice - Unia Janikowo