Kujawiak Lumac Kowal-Zdrój Ciechocinek , XX.Kolejka Ligi Okregowej.!

W Najbliższą Niedziele , na stadionie w Kowalu , odbędzie się mecz XX.Kolejki, II grupy Okręgowej Kujawsko Pomorskiej, pomiędzy Kujawiakiem Lumac Kowal , a Zdrojem Ciechocinek.Kowalska Ekipa zajmuję bardzo wysoką trzecią lokate, z dorobkiem 38 punktów,zaś Zdrój, plasuje się na piątej pozycji z dwudziestomadziewięcioma oczkami.Kujawiak Lumac Kowal, tydzień temu przegrał,po dobrym meczu, swoje spotkanie na terenie w Janikowie 1:0.Zdrój na swoim boisku zdeklasował Lidera Włocławek aż 5-1.Ekipa Ciechocinka w przerwie zimowej , mocno wzmocniła się kilkoma dobrymi zawodnikami.Przypomijmy , ze do zespołu z Ciechocinka ,wrocił ,Marcin Majchrzak , który w tamtym sezonie wystepował w Elanie Toruń, a jeszcze wczesniej w I ligowym Kolejarzu Stróże.!
Kibiców Zapraszamy na mecz ! Kujawiak Lumac Kowal-Zdrój Ciechocinek , niedziela Godzina 16:00!!!!

Pozostałe spotkania XX.Kolejki

Gopło Kruszwica - Noteć Gębice