Kujawiak ogrywa Lidera

W niedzielnym meczu Kujawiak wygrywa nie bez problemów z Liderem Włocławek 2:0 (0:0)

Bramki dla naszego zespołu strzelili Mateusz Jakubowski oraz Paweł Behlke.

Kujawiak w niedzielne przed południe wygrywa swoje spotkanie ligowe z Liderem Włocławek 2:0, chociaż spotkanie odbywało się w dość leniwym tempie podopieczniWojciecha Rojewskiego zdołali zdobyć3 pkt. Pierwsza połowa to walka drużyn o zdobycie środka pola na boisku. Wydawało się, że to Kujawiak przejmie inicjatywę i jako pierwszy strzeli bramkę, lecz to Lider co raz częściej przedostawał się w nasze pole karne marnując okazje strzeleckie, w 28 minucie spotkania bramkarz Grzegorz Rudziński otrzymuje żółtą kartkę za zatrzymanie zawodnika gości faulem tuż przed swoim polem karnym i ratuje w ten sposób Kujawiaka przed utratą bramki. Groźnie było też pod bramką Lidera uderzenia Dawida Kwiatkowskiego i Pawła Belhlki bronił bramkarz przyjezdnych.Pierwsza połowa wyrównana i z takim wynikiem schodzimy do szatni na przerwę 0:0

Druga połowa to już przewaga Kujawiaka, który od razu ruszył na rywala chcąc strzelić bramkę dającąprowadzenie. W 51 minucie groźny strzał Adriana Ogodzińskiego który broni bramkarz gości, jednak z każdą minutą togoście nie mogli wydostać się z własnej połowy rozpaczliwie broniąc się przed atakami Kujawiaka.W 60 minucie Kujawiak nadział się na kontre Liderapo raz kolejny Grzegorz Rudziński ratuje nasz zespół przed strata bramki wychodząc na 18 metr lecz sędzia widział w tej sytuacji faul na napastniku gości i wyrzuca naszego bramkarza z boiska pokazując mu drugą żółtą a w konsekwencji czerwonąkartkę. Kujawiak robiąc wymuszoną zmiane decyduje się na zdjęcie z boiska Mateusza Jakubowskiego i wprowadzenie powracającego po kontuzji Bartka Szablewskiego.Kibice myśleli, że ta sytuacja podetnie skrzydła Kujawiakowijednak grającykonsekwentnie gospodarzestrzelają bramkę w 65 minucie za sprawa ładnej akcji Dawida Kwiatkowskiegoi dograniu na 11 metr do Mateusza Jakubowskiego który ładnym strzałem umieszcza piłkę w siatce 1:0 ! Po stracie gola goście rzucili się do odrabiania strat jednak powracający po kontuzji Bartek Szablewski pewnie interweniował za każdym razem. Odkryta obrona Lidera popełniałabłędy co dawało okazje nam do strzelenia kolejnych bramek. W 83 minucie drugi golautoremktórego jest PawełBehlke który kończy ładna zespołowa akcje Kujawiaka i mamy 2:0.

Po stracie drugiej bramki było widać ,że z zawodników Lidera uszło powietrze i chcieliby żeby ten mecz się już zakończył. Kujawiak spokojnie rozgrywa swoje akcje tworząc kolejne okazje do strzelenia bramki, jednak żaden strzał nie ląduje już w bramce przyjezdnych. Mecz kończy się ważnym zwycięstwem naszego zespołu i 3 pkt możemy dopisać do ligowego konta.

Kujawiak 2:0 Lider