Kujawiak remisuje w Radziejowie!

Koniec spotkania wywozimy remis z Radziejowa 1:1

W sobotnie przed południe Kujawiak udał się w podróż na mecz ligowy do Radziejowa na spotkanie z miejscowym Startem. Mimo iż gospodarze dzisiejszego spotkania byli zdecydowanymi faworytami (przed meczem zajmowali 3 lokate w tabeli) różnica na murawie nie była znacząco widoczna. Kujawiak rozegrał nie złe spotkanie do przerwy prowadziliśmy 1:0 po ładnej zespołowej akcji zakończonej strzałem Mateusza Jakubowskiego w 43 minucie meczu. w 56 minucie sędzia myli się na korzyść gospodarzy na 16 metrze od naszej bramki napastnika gospodarzy fauluje Kamil Malinowski sędzia wskazuje na "wapno" a nasz obrońca zostaje odesłany do szatni. Start wykorzystuje rzut karny 1:1. Do końca spotkania osłabiony Kujawiak nie cofa sie do głębokiej defensywy lecz gra jak równy z równym walczy o wygraną z miejscowymi momentami osiągając przewagę i tworząc groźne sytuacje podbramkowe. Warto zaznaczyć, że Kujawiak strzelił bramkę która nie słusznie nie uznał sędzia liniowy który pokazał pozycję spaloną naszego napastnika, bramka została zdobyta prawidłowo a o wyniku zadecydował błąd sędziego liniowego. Ostatecznie wywozimy jeden punkt z trudnego terenu. Ostatecznie wywozimy jeden punkt z trudnego terenu.