Kujawiak-Zjednoczeni 3:0 !!!!

KUJAWIAK KOWAL-Zjednoczeni Piotrków Kujawki 3:0 !

Dawid Kwiatkowski (4 minuta), Vitalij Shvets (27) , Bartek Śmigiel (75)!

W Sobotnie , wczesne popołudnie, Kujawiak jako trzeci zespół w tabeli , podejmował na własnym boisku , dziesiątą drużyne w tabeli , Zjednoczonch Piotrków Kujawski, którzy w 17.kolejce pokonali Lider Włocławek 2-1.Przypominając, nasza drużyna ,pokonała na trudym terenie w Gębicach miejscową Noteć również 2-1 (Bramki:Arek Suchomski,Michał Dziedzic-Kamiński)

Od pierwszej minuty,widać było która drużyna będzie dyktować warunki na boisku .Efekt przyszedł już cztery minuty po pierwszym gwizdku, kiedy to Dawid Kwiatkowski, po dośrodkowaniu jednego z naszych pomocników z boku boiska , główką pokonał bramkarza przyjezdnych z Piotrkowa.Gracze z Kowala po strzeleniu bramki , nie zamierzali skończyć strzelania, i ciągle atakowali bramkę Gości.W 27 minucie ,Bartek Smigiel, obsłużył naszego ukraińskiego napastnika Vitalija Shvetsa ,świetnym prostopadłym podaniem, Vitalijowi nic innego nie pozostało niż dokonczyć formalności i pokonać golkipera gości.W drugiej odsłonie spotkania ,gra niewiele sie poróżniła , Kujawiak powiedzał ostatnie słowo, dobijając niżej notowanego rywala , golem Bartka Smigla na 3-0 !.

Skład: B.Szablewski (K)-D.Zasada,A.Suchomski,Sz.Gawłowski,K.Malinowski-M.Jakubowski,W.Jakubowski,D.Kwiatkowski ,I.Borowicz,B.Śmigiel,V.Shvets

ławka rezerwowych: J.Frank,H.Wrześniak,Mikołaj Jakubowski,Sz.Ozimek,M.Dziedzic-Kamiński

Kujawiak po osiemnastu kolejkach , znajduję się na trzeciej pozycji w tabeli , mając na swoim koncie 38 oczek , tracąc sześć do prowadzącej w tabeli Unii Janikowo.

2 Kwietnia ,o godzinie 15:00 ,Kujawiak zmierzy się na wyjeździe z w/w Unią Janikowo. Czy Kujawiak podtrzyma swoją bardzo dobrą passe , postawi się silnej Unii?