Pierwsza porażka wiosną w Gębicach

Pierwsze spotkanie w rundzie wiosennej kończy się porażką 2:0 z zespołem Noteci Gębice która przed tym spotkaniem zajmowała przed ostatnią lokatę w ligowej tabeli. Bramki dla gospodarzy padały w 75 i 79 minutach gry.

Kujawiak udał się na pierwszy wiosenny mecz do Gębic na mecz z miejscową Notecią, pierwsze minuty na boisku to wyrównana gra z środkowej części boiska, mało okazji strzeleckich z obu stron. Gracze z Kowala stwarzali pojedyncze sytuacje po których mogły paść bramki przed przerwą jednak nie skuteczność Witka Jakubowskiego i Dawida Kwiatkowskiego nie pozwalała na objęcie prowadzenia w pierwszych 45 minutach. Do przerwy 0:0

W drugiej odsłonie gry to Kujawiak ruszył na bramkę gospodarzy strzały Jakubowskiego oraz Kwiatkowskiego nie znajdowały drogi do bramki, drużyna Noteci mądrze broniła i wyprowadzała groźne kontry. W 75 minucie błąd popełnia Adam Gawłowski który źle obliczył lot piłki z czego korzysta napastnik gospodarzy i pewnie wykorzystuje sytuację sam na sam z Grzegorzem Rudzińskim. Kujawiak chcąc szybko odpowiedzieć na straconą bramkę rusza do ataków, jednak to drużyna z Gębic strzela drugą bramkę kontrując naszych w 79 minucie po długim zagraniu za linie obrony gości napastnik dogrywa do swojego kolegi a ten po rękach Grzegorza Rudzińskiego strzela na 2:0. Do końca meczu Kujawiak próbuje zmienić losy meczu jednak ponownie zawodzi skuteczność.

Przegrywamy pierwsze ligowe starcie na wiosne 2:0