Pierwszy wiosenny mecz Kujawiaka w Kowalu!

Pierwszy mecz rundy wiosennej na stadionie miejskim w Kowalu już w Wielką Sobotę o godzinie 15, przeciwnikiem Kujawiaka będzie drużyna Zjednoczonych Piotrków Kujawski. Goście jutrzejszego spotkania w pierwszym meczu rundy rewanżowej wygrali z Liderem Włocławek 2:1 , natomiast nasza drużyna w identycznym stosunku bramkowym wygrała na trudnym terenie w Gębicach po golach Suchomskiego oraz Dziedzica-Kamińskiego.
Do spotkania Kujawiak podchodzi w roli faworyta jednak nie dopisujmy przedwcześnie punktów przed spotkaniem.

Ważna informacja dla kibiców udających się na mecz, wejście na stadion będzie możliwe tylko od Ulicy Piwnej przy Szkole.

Wszystkie pary 18 kolejki V Ligi. Wszystkie mecze rozgrywane są 26.03.2016

Gopło Kruszwica - Mień Lipno 15:00