Podsumowanie Rundy Jesiennej Kujawiaka Kowal

22 punkty,8 miejsce w ligowej tabeli, 6 zwycięstw, 4 remisy i 6 porażek, 31 bramek strzelonych, 29 straconych, takim oto bilansem, konczymy rundę jesienną drugiej grupy kujawsko-pomorskiej Ligi Okregowej
Poniżej przedstawiamy , pracę wykonaną przez Kujawiak Kowal w rudznie jesiennej.
Kujawiak sezon rozpoczął niezbyt dobrze. Po dwóch porazkach i remisie z Kujawiak plasował się w dolnej strefie tabeli.W między czasie zawodnicy z Kowala rozgrywali mecz Pucharu Polski na szczeblu KPZPN, przecziwnikiem było A-Klasowe.Wzgórze.Kowalanie wystąpili w nieco młodszym składzie, lecz to nie usprawiedliwa nas z porazki 2-1.Po przegranym meczu PP wszystko wskazywało na to ze to będzie bardzo długa i cięzka runda i ze bedziemy wlaczyc o utrzymanie.
31.sierpnia na Stadionie im.Karzimierza Górskiego w Kowalu, Kujawiak w 4.kolejce podjemował w derbowym spotkaniu GKS Baruchowo.Goscie przed tym meczem znajdowali sie na wysokiej 4 pozycji w tabeli i byli faworytami w tym spotkaniu.Kujawiak po nie udanych 3.kolejkach zrehabilitował się wygrywając 4-0.Po zwycięstwie nad rywalami myslano ze wszystko wraca na własciwy tor, lecz tak się nie stało.Po trzech nastepnych meczach ,przegrywając kolejno z Brzysko-rolem (5-2), Radziejowem (0-4) i Mienią (0-1)Kujawiak znajdował się juz na ostatniej pozycji w tabeli i nic nie wkazywało na poprawę.W 8.kolejce do Kowala przyjezdzają Kujawy Markowice i zostają pokonane 3-1. I znów wiara pozwalała myslec ze wszystko idzie w dobrym kierunku.W tym przypadku intuicja nie zawiodła Kowalaków.Po tym meczu zdarzyła sie wpadka jedynie z Łokietkiem (6-2 dla BRZESCIA).Remis ze Zdrojem (0-0) i wygrana z Goplania (3-0) obudziła zawodników Kujawiaka, ktorzy do końca rudny nie przegrywając meczu kolejno z (Szubinianka 3:3),Lider (2-0) , Barcin (3-0),Zjednoczeni (4-0) i Wagańcem 1-1 (1kolejka rudny wiosennej) , zostali niepokonani w ostatnich 7 meczach.
Naszym najlepszym strzelcem w rundzie jesiennej okazał sie Dawid Kwiatkowski (10goli), a tuz za nim Paweł Behlke (5) i Bartek Smigiel (3).
12.01.15 Zaplanowany jest pierwszy trening z udziałem zawodników KK. Treningi bedą trwały do 23.02.15 , w między czasie KUJAWIAK rozegra 4 sparingi , między innymi z III ligową Włocłavią.