Remis z Wagańcem

W pierwszym meczu rundy rewanżowej Kujawiak podejmował Sadownik Waganiec na swoim obiekcie który przed tym spotkaniem był liderem V ligi.

Mecz zakończony remisem 1:1, dla Kowalskiej drużyny bramke zdobył Paweł Behlke .

W pierwszym meczu rundy rewanżowej Kujawiak podejmował Sadownika Waganiec na swoim boisku który przed meczem był liderem naszej ligi. Mecz zaczął się o godzinie 13. Przed meczem minuta ciszy uczciliśmy zmarłego byłego trenera Sadownika. Na początku spotkania obie drużyny zaczęły grać w spokojnym tempie nie popełniając większych błędów. Od pierwszych minut Kujawiak pokazywał swoją przewagę na boisku oddając strzały na bramkę gości. Sadownik ładnie kombinowal swoje akcje po których mogły paść bramki, lecz nasz bramkarz spisywał się bardzo dobrze. Groźna akcje wyprowadzają goście po której mają rzut różny, dośrodkowanie z prawej strony boiska piłka kierowana na bliższy słupek piłka wybita przez zawodnika z Kowala prosto pod nogi napastnika gości a ten z najbliższej odległości trafia do siatki przynosi to gościa bramkę po której prowadzą 1:0 . I tak do 45 minuty . Goście schodzą na przerwę z dorobkiem jednej bramki.

Druga część meczu to zdecydowanie goście przejęli inicjatywę tego spotkania , swoimi ładnymi atakami oddawali coraz więcej strzałów i byli pod bramka gospodarzy. 60 minuta spotkania Kujawiak wyprowadza swoją kontrę po której zdobywa swojego pierwszego gola w tym meczu ! . Po ładnym podaniu Dawida Kwiatkowskiego przez środek boiska piłka trafia pod nogi Pawła Behlke który wychodzi sam na sam z bramkarzem i w pięknym stylu go mija i zdobywa bramkę i mamy 1:1. Po bramce zdobytej przez zespół Wojciecha Rojewskiego coraz częściej był pod bramka gości lecz żadna z akcji nie przyniosła gola. Goście stwarzali sobie świetne sytuacje do strzelenia bramki lecz Grzegorz Rudzinski spisywał się bardzo dobrze. Nerwowo zrobiło się pod bramka gospodarzy w 80 minucie, po dobrym dośrodkowaniu piłka ląduje w bramce Kujawiaka, lecz na nasze szczęście zawodnik gości był na pozycji spalonej. Goście do końca spotkania naciskali coraz bardziej i ich ataki były na tyle groźne że mogli zdobyć gola. Sędzia dolicza 3 minuty do końca spotkania a Kujawiak broni się bardzo dobrze . Sędzia ostatnim gwizdkiem kończy mecz po którym wynik spotkania nie zmienił się i mamy 1:1 . Zespół Kujawiaka uplasował się na 8 pozycji, był to ostatni mecz naszej drużyny w tym roku.