Udana Inauguracja !

Udana inauguracja rundy wiosennej !

Bardzo dobre wiadomości dla wszystkich kibiców Kujawiaka Kowal pierwszy mecz wiosenny rozgrywany na trudnym terenie w Gębicach z miejscową Notecią wygrywa nasz zespół, po ciężkim meczu przywozimy 3 pkt. Podopieczni Dawida Kwiatkowskiego przegrywali 1:0 by podnieść się i przechylić wynik meczu na swoją stronę , bramki strzelali w oficjalnym debiucie Arkadiusz Suchomski głową oraz Michał Dziedzic-Kamiński który wszedł na boisko w 71 minucie meczu a na strzelenie bramki potrzebował zaledwie 2 minut :)

Brawo Kujawiak!