Wracamy na ligowe boiska !

Po długiej zimowej przerwie nasza drużyna zaczyna rundę wiosenną, pierwszym przeciwnikiem jest zespół Noteci Gębice.

Po długiej zimowej przerwie nasza drużyna zaczyna rundę wiosenną, pierwszymprzeciwnikiem jest zespół Noteci Gębice. Zespół gospodarzy jutrzejszego spotkania zajmuje obecnie przed ostatnie miejsce w ligowej tabeli, jednak runda jesienna pokazała, że nie można lekceważyć żadnego przeciwnika a punkty dla Kowalskiej drużyny są potrzebne od pierwszego wiosennego spotkania. Nasz zespół zimą opuściło dwóch zawodników, Szymon Gawłowski oraz Paweł Behlke który odszedł do Kujawianki Izbica Kujawska, w miejsce dwóch graczy klub pozyskał młodego Karola Urbańskiego z GKS Baruchowo oraz Piotra Nowaka jest to obrońca który w rundzie jesiennej występował w Sadowniku Waganiec.

Trójka sędziowska na jutrzejsze spotkanie :

Michał Głowacki, Krzysztof Kanlcerz ,Marcin Modry wszyscy sędziowie są z Bydgoszczy

Poniżej przedstawiamy pary i wyniki spotkań które odbyły się w sobote 17. kolejki drugiej grupy "okręgówki":

Sobota:
Godz. 11:30: Start Radziejów  1:1 Zdrój Ciechocinek