Wyjazd Kujawiaka na boisko Lidera

Unia Janikowo : MGKS Kujawiak Lumac Kowal 2.04.2016r godzina 15

Piłkarze Kujawiaka w sobotnie przed południe udadzą się na blisko 100 km wyjazd do Janikowa. Będzie to niewątpliwie hit 19 kolejki V Ligi Okręgowej bowiem, Unia podejmuję trzecią drużynę w tabeli Kujawiak Kowal, starcie zapowiada się interesująco nasz zespół traci tylko 3 punkty do drugiego miejsca premiowanego awansem do wyżej klasy rozgrywkowej, a chcąc zachować dystans do dwóch pierwszych drużyn nie możemy jutro tego spotkania przegracZespół Dawida Kwiatkowskiego jedzie do Janikowa w prawie najmocniejszym składzie zabraknie tylko Szymona Gawłowskiego który pauzuję w 19 kolejce za żółte kartki, w zespole wszyscy zawodnicy są zdrowi i pozytywnie nastawieni do jutrzejszego spotkania !

Wasze typy na jutrzejsze spotkanie ?
Zapraszamy do wypowiedzi pod newsem

Kujawiak!