zamknij reklamę

Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
1:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
LTP Lubanie
3:2
Lider Włocławek
Start Radziejów
0:3
Noteć Gębice
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:0
Szubinianka Szubin
Noteć Łabiszyn
2:2
GKS Baruchowo
Wisła Dobrzyń
1:2
Kujawiak Kowal
Kujawianka Strzelno
4:0
Dąb Barcin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Szubinianka Szubin
0:2
Kujawianka Strzelno
GKS Baruchowo
3:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
LTP Lubanie
1:1
Wisła Dobrzyń
Dąb Barcin
0:4
Włocłavia Włocławek
Zdrój Ciechocinek
0:1
Noteć Łabiszyn
Lider Włocławek
4:4
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawiak Kowal
4:1
Start Radziejów
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawiak Kowal
Pauza
Włocłavia Włocławek
4:2
Szubinianka Szubin
Start Radziejów
2:2
LTP Lubanie
Wisła Dobrzyń
5:1
Lider Włocławek
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:0
Zdrój Ciechocinek
Noteć Łabiszyn
3:0
Noteć Gębice
Dąb Barcin
0:3
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kujawianka Strzelno
1:2
GKS Baruchowo
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
Pauza
GKS Baruchowo
2:1
Włocłavia Włocławek
Wisła Dobrzyń
2:3
Start Radziejów
Szubinianka Szubin
1:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Zdrój Ciechocinek
3:0
Kujawianka Strzelno
Kujawiak Kowal
1:0
Noteć Łabiszyn
Lider Włocławek
4:2
Dąb Barcin
Noteć Gębice
3:3
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Dobrzyń
Pauza
Włocłavia Włocławek
3:1
Zdrój Ciechocinek
Dąb Barcin
1:4
Szubinianka Szubin
Start Radziejów
0:3
Lider Włocławek
Noteć Łabiszyn
3:3
LTP Lubanie
Kujawianka Strzelno
4:0
Noteć Gębice
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:2
Kujawiak Kowal
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:1
GKS Baruchowo
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Radziejów
Pauza
Lider Włocławek
2:1
Szubinianka Szubin
Wisła Dobrzyń
5:1
Noteć Łabiszyn
Kujawiak Kowal
3:2
Kujawianka Strzelno
GKS Baruchowo
5:0
Dąb Barcin
LTP Lubanie
5:2
Sparta Janowiec Wielkopolski
Zdrój Ciechocinek
3:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Noteć Gębice
0:5
Włocłavia Włocławek
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
Pauza
Sparta Janowiec Wielkopolski
4:3
Wisła Dobrzyń
Noteć Łabiszyn
4:1
Start Radziejów
Kujawianka Strzelno
2:0
LTP Lubanie
Szubinianka Szubin
3:0
GKS Baruchowo
Włocłavia Włocławek
0:1
Kujawiak Kowal
Dąb Barcin
1:3
Zdrój Ciechocinek
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:2
Noteć Gębice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
Pauza
Lider Włocławek
3:1
GKS Baruchowo
Wisła Dobrzyń
4:1
Kujawianka Strzelno
LTP Lubanie
2:1
Włocłavia Włocławek
Start Radziejów
3:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
Zdrój Ciechocinek
4:2
Szubinianka Szubin
Kujawiak Kowal
0:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Noteć Gębice
4:0
Dąb Barcin
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Janowiec Wielkopolski
Pauza
GKS Baruchowo
2:2
Zdrój Ciechocinek
Noteć Łabiszyn
4:6
Lider Włocławek
Kujawianka Strzelno
1:2
Start Radziejów
Włocłavia Włocławek
3:0
Wisła Dobrzyń
Dąb Barcin
1:6
Kujawiak Kowal
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:2
LTP Lubanie
Szubinianka Szubin
2:0
Noteć Gębice
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawianka Strzelno
Pauza
Lider Włocławek
3:2
Zdrój Ciechocinek
Noteć Łabiszyn
3:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Wisła Dobrzyń
0:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
LTP Lubanie
3:4
Dąb Barcin
Start Radziejów
4:1
Włocłavia Włocławek
Kujawiak Kowal
0:1
Szubinianka Szubin
Noteć Gębice
0:4
GKS Baruchowo
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
Pauza
Kujawianka Strzelno
3:4
Noteć Łabiszyn
GKS Baruchowo
2:3
Kujawiak Kowal
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:7
Lider Włocławek
Szubinianka Szubin
2:3
LTP Lubanie
Zdrój Ciechocinek
4:1
Noteć Gębice
Dąb Barcin
1:4
Wisła Dobrzyń
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:1
Start Radziejów
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Pauza
Lider Włocławek
8:2
Noteć Gębice
Wisła Dobrzyń
2:3
Szubinianka Szubin
LTP Lubanie
2:3
GKS Baruchowo
Start Radziejów
3:1
Dąb Barcin
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:3
Kujawianka Strzelno
Noteć Łabiszyn
7:0
Włocłavia Włocławek
Kujawiak Kowal
2:0
Zdrój Ciechocinek
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Barcin
Pauza
Kujawianka Strzelno
2:2
Lider Włocławek
Szubinianka Szubin
1:1
Start Radziejów
Włocłavia Włocławek
2:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Zdrój Ciechocinek
3:1
LTP Lubanie
GKS Baruchowo
2:2
Wisła Dobrzyń
Noteć Gębice
1:3
Kujawiak Kowal
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:6
Noteć Łabiszyn
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Szubinianka Szubin
Pauza
Noteć Łabiszyn
7:0
Dąb Barcin
Lider Włocławek
4:1
Kujawiak Kowal
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Wisła Dobrzyń
1:2
Zdrój Ciechocinek
Kujawianka Strzelno
5:2
Włocłavia Włocławek
LTP Lubanie
6:1
Noteć Gębice
Start Radziejów
3:0
GKS Baruchowo
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
Pauza
Kujawiak Kowal
1:1
LTP Lubanie
Dąb Barcin
1:7
Sparta Janowiec Wielkopolski
Szubinianka Szubin
3:0
Noteć Łabiszyn
Zdrój Ciechocinek
0:0
Start Radziejów
Włocłavia Włocławek
0:4
Lider Włocławek
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:2
Kujawianka Strzelno
Noteć Gębice
3:2
Wisła Dobrzyń
Kolejka 16
Data Gospodarze Wynik Goście
Zdrój Ciechocinek
Pauza
Szubinianka Szubin
5:2
Sparta Janowiec Wielkopolski
Lider Włocławek
3:1
LTP Lubanie
Dąb Barcin
4:3
Kujawianka Strzelno
GKS Baruchowo
5:2
Noteć Łabiszyn
Kujawiak Kowal
3:1
Wisła Dobrzyń
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
4:2
Włocłavia Włocławek
Noteć Gębice
3:1
Start Radziejów
Kolejka 17
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Gębice
Pauza
Start Radziejów
3:1
Kujawiak Kowal
Noteć Łabiszyn
0:1
Zdrój Ciechocinek
Kujawianka Strzelno
1:2
Szubinianka Szubin
Wisła Dobrzyń
2:2
LTP Lubanie
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:2
GKS Baruchowo
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:5
Lider Włocławek
Włocłavia Włocławek
0:0
Dąb Barcin
Kolejka 18
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawiak Kowal
Pauza
LTP Lubanie
3:0
Start Radziejów
Szubinianka Szubin
1:1
Włocłavia Włocławek
Zdrój Ciechocinek
6:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
GKS Baruchowo
4:2
Kujawianka Strzelno
Lider Włocławek
1:0
Wisła Dobrzyń
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
4:0
Dąb Barcin
Noteć Gębice
0:2
Noteć Łabiszyn
Kolejka 19
Data Gospodarze Wynik Goście
LTP Lubanie
Pauza
Noteć Łabiszyn
0:1
Kujawiak Kowal
Kujawianka Strzelno
2:3
Zdrój Ciechocinek
Start Radziejów
1:2
Wisła Dobrzyń
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:2
Noteć Gębice
Dąb Barcin
1:3
Lider Włocławek
Włocłavia Włocławek
2:0
GKS Baruchowo
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
1:4
Szubinianka Szubin
Kolejka 20
Data Gospodarze Wynik Goście
Wisła Dobrzyń
Pauza
LTP Lubanie
3:1
Noteć Łabiszyn
Noteć Gębice
0:1
Kujawianka Strzelno
Kujawiak Kowal
1:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
GKS Baruchowo
5:2
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Zdrój Ciechocinek
0:3
Włocłavia Włocławek
Szubinianka Szubin
0:1
Dąb Barcin
Lider Włocławek
5:1
Start Radziejów
Kolejka 21
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Radziejów
Pauza
Noteć Łabiszyn
6:0
Wisła Dobrzyń
Włocłavia Włocławek
2:2
Noteć Gębice
Dąb Barcin
2:5
GKS Baruchowo
Szubinianka Szubin
1:4
Lider Włocławek
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:5
LTP Lubanie
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:2
Zdrój Ciechocinek
Kujawianka Strzelno
0:3
Kujawiak Kowal
Kolejka 22
Data Gospodarze Wynik Goście
Lider Włocławek
Pauza
Start Radziejów
2:4
Noteć Łabiszyn
LTP Lubanie
2:5
Kujawianka Strzelno
Zdrój Ciechocinek
7:0
Dąb Barcin
GKS Baruchowo
6:1
Szubinianka Szubin
Wisła Dobrzyń
2:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Kujawiak Kowal
1:1
Włocłavia Włocławek
Noteć Gębice
2:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kolejka 23
Data Gospodarze Wynik Goście
Noteć Łabiszyn
Pauza
GKS Baruchowo
2:1
Lider Włocławek
Dąb Barcin
3:1
Noteć Gębice
Szubinianka Szubin
1:1
Zdrój Ciechocinek
Włocłavia Włocławek
4:1
LTP Lubanie
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:0
Start Radziejów
Kujawianka Strzelno
3:3
Wisła Dobrzyń
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
0:3
Kujawiak Kowal
Kolejka 24
Data Gospodarze Wynik Goście
Sparta Janowiec Wielkopolski
Pauza
Lider Włocławek
3:1
Noteć Łabiszyn
Start Radziejów
2:3
Kujawianka Strzelno
Kujawiak Kowal
3:0
Dąb Barcin
Wisła Dobrzyń
2:0
Włocłavia Włocławek
Zdrój Ciechocinek
0:3
GKS Baruchowo
LTP Lubanie
3:0
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Noteć Gębice
1:0
Szubinianka Szubin
Kolejka 25
Data Gospodarze Wynik Goście
Kujawianka Strzelno
Pauza
Dąb Barcin
2:4
LTP Lubanie
Sparta Janowiec Wielkopolski
2:2
Noteć Łabiszyn
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
4:1
Wisła Dobrzyń
Zdrój Ciechocinek
4:4
Lider Włocławek
Włocłavia Włocławek
3:0
Start Radziejów
GKS Baruchowo
3:3
Noteć Gębice
Szubinianka Szubin
2:1
Kujawiak Kowal
Kolejka 26
Data Gospodarze Wynik Goście
Włocłavia Włocławek
Pauza
Start Radziejów
4:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Lider Włocławek
9:0
Sparta Janowiec Wielkopolski
Noteć Łabiszyn
5:1
Kujawianka Strzelno
Wisła Dobrzyń
4:0
Dąb Barcin
Noteć Gębice
1:1
Zdrój Ciechocinek
LTP Lubanie
3:3
Szubinianka Szubin
Kujawiak Kowal
2:0
GKS Baruchowo
Kolejka 27
Data Gospodarze Wynik Goście
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Pauza
Noteć Gębice
2:6
Lider Włocławek
Dąb Barcin
0:1
Start Radziejów
Szubinianka Szubin
2:1
Wisła Dobrzyń
Włocłavia Włocławek
2:3
Noteć Łabiszyn
GKS Baruchowo
3:3
LTP Lubanie
Kujawianka Strzelno
6:2
Sparta Janowiec Wielkopolski
Zdrój Ciechocinek
1:3
Kujawiak Kowal
Kolejka 28
Data Gospodarze Wynik Goście
Dąb Barcin
Pauza
Kujawiak Kowal
6:2
Noteć Gębice
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:2
Włocłavia Włocławek
Wisła Dobrzyń
3:2
GKS Baruchowo
LTP Lubanie
5:1
Zdrój Ciechocinek
Lider Włocławek
4:2
Kujawianka Strzelno
Start Radziejów
2:2
Szubinianka Szubin
Noteć Łabiszyn
5:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
Kolejka 29
Data Gospodarze Wynik Goście
Szubinianka Szubin
Pauza
Włocłavia Włocławek
2:1
Kujawianka Strzelno
GKS Baruchowo
2:3
Start Radziejów
Kujawiak Kowal
2:4
Lider Włocławek
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
2:1
Sparta Janowiec Wielkopolski
Dąb Barcin
3:2
Noteć Łabiszyn
Zdrój Ciechocinek
1:0
Wisła Dobrzyń
Noteć Gębice
4:3
LTP Lubanie
Kolejka 30
Data Gospodarze Wynik Goście
GKS Baruchowo
Pauza
LTP Lubanie
1:1
Kujawiak Kowal
Lider Włocławek
0:2
Włocłavia Włocławek
Start Radziejów
2:3
Zdrój Ciechocinek
Sparta Janowiec Wielkopolski
1:5
Dąb Barcin
Noteć Łabiszyn
3:2
Szubinianka Szubin
Wisła Dobrzyń
0:0
Noteć Gębice
Kujawianka Strzelno
1:1
MLKS Zjednoczeni Piotrków Kujawski
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości

Używamy informacji zapisanych za pomocą cookies i podobnych technologii m.in. w celach reklamowych i statystycznych oraz w celu dostosowania naszych serwisów do indywidualnych potrzeb użytkowników. Mogą też stosować je współpracujący z nami reklamodawcy, firmy badawcze oraz dostawcy aplikacji multimedialnych. W programie służącym do obsługi internetu można zmienić ustawienia dotyczące cookies. Więcej informacji można znaleźc w naszej Polityce Prywatności. [X] Zamknij