Pierwszy sparing w 2015 roku na remis.

W Środę o godzinie 18 Kujawiak rozegrał pierwszy mecz kontrolny, przeciwnikiem był zespół Włocłavi Włocławek, mecz zakończył się remisem 3:3(1:1). Bramki dla naszego zespołu zdobyli Mikołaj Jakubowski, Bartek Śmigiel i Karol Urbański testowany przez nasz klub.

Chociaż to był tylko mecz sparingowy, piłkarze obydwu drużyn chcieli zacząć swoje mecze kontrolne od wygranej. W pierwszych minutach to Kujawiak dominował w środku boiska dłużej utrzymywał się przy piłce, jednak nie przekładało się to na sytuacje podbramkowe których w pierwszej części gry było jak na lekarstwo. W 31 minucie ładnym strzałem z 19 metrów popisał się Mikołaj Jakubowski który zaskoczył wysuniętego bramkarza drużyny z Włocławka i to Kujawiak obejmuje prowadzenie. Po straconym golu Włocłavia nieco podrażniona próbowała zagrozić naszej defensywie. W 43 minucie prostopadłym zagraniem popisuje się Ciesielski i napastnik gospodarzy wychodzi sam na sam z Grzegorzem Rudzińskim i wygrywa ten pojedynek i do przerwy wynik remisowy.

W drugiej części gry nasz zespół nieco opadł z sił i tym razem Włocłavia zaczęła stwarzać coraz to groźniejsze ataki pod nasza bramką, efektem czego są bramki w 53 oraz 72 minucie gry. Kiedy wydawało się, że Kujawiak przegra pierwsze spotkanie sparingowe, ładną akcją popisał się Witek Jakubowski którego dośrodkowanie na bramkę zamienia Bartek Śmigiel w 78 minucie jest 3:2. Drużyna z Włocławka chcąc rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść przycisnęła naszą defensywę jednak dobra postawa całego zespołu w grze obronnej pozwoliła uniknąć straty kolejnej bramki. W 83 minucie spotkania Kujawiak wyprowadza kontre po której pada wyrównująca bramka a strzelcem jest Karol Urbański który obecnie jest przymierzany do gry w Kujawiaku. Obie drużyny do końca walczyły o wygranie spotkania jednak nie udało się to żadnej ze stron.

Kujawiak:Rudziński - Malinowski, D. Kowalski, Gawłowski, Mikołaj Jakubowski - S. Ozimek, Dziedzic-Kamiński, Kwiatkowski, Śmigiel - Mateusz Jakubowski, Witold Jakubowski Na zmiany weszli:Jakub Frank, Grzybowski, Brzeziński, Urbański.

Kolejne spotkanie już w sobotę przeciwnikiem będzie tym razem MKS Kutno mecz odbędzie się na sztucznym boisku we Włocławku.