Autor:

kajak

Utworzono:

09.04.2015

W niedzielny wieczór nasz zespół odniósł bardzo ważne zwycięstwo na boisku trudnego przeciwnik, jakim jest BKS Bydgoszcz ! Wynik 3-2 świadczy o dużych emocjach i dramaturgi. Dobrą informacja przed meczem było to, że wszyscy zawodnicy byli zdolni do gry i pojechaliśmy na mecz w pełnym składzie. Mecz przebiegał pod dyktando młodych i szybkich zawodników BKSu, cofnęliśmy się do defensywy i staraliśmy się wyprowadzać kontry, pierwsza z nich przyniosła nam prowadzenie już w 3 min, kiedy to długie podanie otrzymał Patryk Kaszczyszyn i po ograniu 2 obrońców umieścił piłkę w siatce ! Dalsze minuty to duża przewaga gospodarzy w posiadaniu piłki i nasze problemy w utzrymaiu się przypiłce. Sytuacja trochę się zmieniło ok 30 minuty, kiedy to zaczęliśmy dłużej przetrzymywać piłkę i uruchamiać napastników i tak ok 35 min piłkę otrzymał ponownie Kajak i po ograniu w swoim stylu obrońcy,zagrał dokładnie od niekrytego Bartka Gromowskiego, który z pierwszej piłki podwyższył na 2-0! Gospodarzom jeszcze przed przerwą udało się strzelić kontaktową bramkę i na przerwę schodziliśmy przy prowadzeniu 2-1. Druga połowa zaczęła się chyba najgorzej jak mogła, bo już po 2 minutach gry, drugą żółtą kartkę obejrzał Maciej Landmesser cobardzozmieniło nasze założenia na druga połowę ! Grając w "10" głównie się broniliśmy, prawie nie zagrażając bramce BKSu, jednak graliśmy bardzo ambitnie i mądrze, że pomimo naporu gospodarzy, prawie nie stwarzali sobie klarownych sytuacji strzeleckich. Udało im to się dość szczęśliwie ok 75 minuty, kiedy to bo źle uderzonej piłce, ta jednak wpadła w samo okienko naszej bramki ! Jednak nie podłamało to nas, gospodarze coraz większymi siłami nas atakowali, starając się zdobyć 3 punkt, ale to stwarzało nam okazję do przeprowadzania kontr ! Nasi zmiennicy mając świeże siły, wygrywali pojedynki "1 na 1" i bramka dla nas wisiała w powietrzu, stało to się w doliczonym czasie gry, kiedy to ładną kontrę przeprowadziłMirek Ostrowski, Bartek Gromowski oraz Wojtek Selkai ten ostatni zdobył bramę na 3-2 dającą nam 3 punkty ! Naszym piłkarzom należą się słowa uznania za waleczność i determinację, oraz za to, że walczyliśmy do końca wierząc w zwycięstwo ! To zwycięstwo napewno wpłynie pozytywnie na postawę w następnych meczach .