UKS SMS Włocławek Gospodarze

am.gwiazda2000

29.03.2015

autor: SMS_Wloclawek, 2015-03-29 15:49

Mimo zdecydowanego zwycięstwa w otwierającym rundę wiosenną spotkaniu z Czarnymi Nakło, możemy odczuwać uczucie niedosytu. W dzisiejszym dniu zdecydowanie zabrakło nam skuteczności pod bramką przeciwnika, bo siedem trafień to zdecydowanie najniższy wymiar kary. Niestety nie ustrzegliśmy się również błędów w grze defensywnej.

W przeciągu całego spotkania goście nie stworzyli sobie klarownej sytuacji do zdobycia bramki. Niestety zawodnikom z Nakła pomogła nasza drużyna - niedopuszczalne i nonszalanckie zagranie jednego z naszych obrońców w pierwszej połowie gry przy stanie 2:0 pozwoliło drużynie Czarnych na zdobycie kontaktowego w tym momencie spotkania gola. Jest to sytuacja, która nie powinna się naszej drużynie przytrafić i musimy zdecydowanie zwrócić uwagę na tego rodzaju rozluźnienie i brak koncentracji w kolejnych spotkaniach.

Niestety zawodziła również skuteczność, bo oprócz siedmiu strzelonych bramek mieliśmy jeszcze wiele sytuacji do podwyższenia rezultatu.

Niemniej jednak rundę rozpoczynamy od zwycięstwa, co w kontekście straty punktów przez drużyny z sąsiedztwa tabeli jest dobrym prognostykiem na kolejne spotkania.

SMS Włocławek - Czarni Nakło 7:1 (3:1)

1:0 - Włodarski (asysta Miłek) 8'

2:0 - Włodarski (asysta Miłek) 24'

2:1 - 29'